Jedinečná kombinace přírody a moderního designu


Objevte spojení panenské přírody a exkluzivního ubytování na Šumavě

Resort Panorama Chlum v srdci divoké Šumavy je ideální místo pro dovolenou, ale i firemní setkávání. Luxusní apartmánový komplex nabízí nejvyšší standard ubytování. Díky svému umístění v méně turisticky známých místech si užijete i nerušené kouzlo přírody.


Na své si přijdou milovníci zimních i letních sportů. Okolí Resortu Panorama Chlum nabízí celou řadu aktivního vyžití: lyžařská střediska Hochficht, Železná Ruda, Zadov a mnoho dalších. V létě se projedete po nekonečných cyklostezkách, vyzkoušíte vodní sporty na Lipně, nebo můžete propadnout kouzlu pěší turistiky a objevovat méně známá místa Šumavy.

Zapomeňte na kompromisy. Užijte si ticho a klid přírody, aktivní odpočinek i ubytování, které nabízí dokonalý komfort a soukromí. 


Pohodlné a stylové apartmány

Každý apartmán je pečlivě navržen s důrazem na detaily, abyste měli pocit domova. Kvalitní nábytek, vkusné dekorace a moderní vybavení vytvářejí harmonický prostor pro relaxaci a odpočinek. Bez ohledu na to, zda k nám přijíždíte za dovolenou či pracovními záležitostmi, pohodlné a stylové ubytování v projektu Panorama Chlum Resort představuje klíčový prvek, který zvyšuje celkový komfort a zážitek z pobytu.


Chraňme přírodu společně

Panorama Chlum Resort se nachází v srdci Národního parku Šumava. V této oblasti je příroda vzácná a křehká, a proto je pro nás důležité, aby naše činnost neměla na životní prostředí žádný negativní dopad.

Proto žádáme naše hosty, aby používali pouze přírodně odbouratelné prostředky, které jsou pro vás připravené v apartmánech. Tyto prostředky jsou šetrné k přírodě a nezanechávají po sobě žádné škodlivé látky.

Odpadní vodu odbouráváme pomocí přírodních procesů a vracíme zpět do přírody. Každý dům má svou vlastní čistírnu, která využívá bakterie k rozkladu organických látek na netoxické sloučeniny. Prosíme, šetřete vodou, zavírejte kohoutky při čištění zubů, mytí nádobí a sprchování.

Kromě přírodních prostředků a čistírny odpadních vod používáme i přírodně rozložitelné toaletní papíry. Tyto papíry jsou vyrobeny z rostlinných vláken a rozloží se v řádech vteřin.

REZERVUJTE SI SVŮJ POBYT JEŠTĚ DNES!

Galerie

Kde nás najdete

Najdete nás v srdci malebného Chlumského kraje, obklopeného nádhernou přírodou a zelenými kopci. Panorama Chlum Resort se nachází jen krátkou jízdou od historického města a nabízí ideální spojení klidu a pohody s možností objevovat okolní atrakce a pamětihodnosti. Díky strategické poloze si můžete užít relaxaci a soukromí, aniž byste se vzdálili od všeho, co region nabízí.