Appartements 3+kk

Zimmerbeschreibung

Po příchodu do apartmánů si ihned všimnete, že každý prvek byl pečlivě vybrán s ohledem na luxus a pohodlí.

Interiér apartmánů je zařízen s využitím prvotřídních materiálů a nábytku zakázkového interiérového designu. Kuchyňská linka je plně vybavena nejnovějšími spotřebiči, které usnadňují přípravu jídla. Jistě oceníte nejen estetiku, ale také praktičnost a funkčnost prostoru.

V koupelně jsou k dispozici hygienické prostředky, včetně mýdla a šamponu. K dispozici jsou také kvalitní fén, luxusní ložní prádlo a měkké ručníky.

Apartmány jsou vybaveny také nejmodernějšími technologiemi. Díky kompletnímu digitálnímu ovládání lze regulovat vstupy, osvětlení, teplotu a rolety s jednoduchostí pouhého stisknutí tlačítka. Tento technologický prvek přispívá k vašemu pohodlí a komfortu a vy si tak můžete snadno přizpůsobit prostor svým individuálním preferencím.

Královské panoramatické výhledy z apartmánů jsou opravdovým klenotem. Okna oplývají okouzlujícím výhledem na okolní krajinu Šumavy, který poskytuje klid a relaxaci. Hosté mohou těžit z těchto nádherných výhledů a nechat se unášet atmosférou okolní přírody.

Celkově lze tyto luxusní apartmány na Šumavě popsat jako vysoce exkluzivní místo, které splňuje nejvyšší standardy pohodlí, elegance a technologického vývoje. Je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají harmonii mezi luxusem a přírodou.

Raumparameter

Anzahl der Personen

Maximálně 5 osob

Zimmergröße

108 m²

Betten

Manželské postele, jednolůžkové postele a rozkládací pohovky

Bildergalerie